Nasze osiągnięcia
2023 r.
🎨 III miejsce
🎨 II miejsce
🎨 II miejsce
🎨Wyróżnienie
🎨 III miejsce
2022 r.
🎨 II miejsce
🎨 III miejsce
🎨 Wyróżnienie
🎨 III miejsce
🎨 Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam” :: Jarosław Darmos;
🎨 II miejsce
🏆 II miejsce w XV Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2022 :: Anna Siniarska, w kategorii bieg na 400m kobiet;
🏆 III miejsce w XV Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2022 :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg na 200m mężczyzn;
2021 r.
🎨 I miejsce
🎨 I miejsce
🏆 III miejsce w turnieju "Warsztatowe Molkkowanie" :: Bożena Michalska, Anna Siniarska, Tadeusz Tomczak, Jarosław Darmos;
2020 r.
🎨 I miejsce w Wojewódzkim Konkursie PFRON „Sztuka Osób
Niepełnosprawnych” :: Monika Zamolska, praca pt.: „Moje myśli” w kategorii
rysunek i grafika;
🎨 III miejsce w XIV Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Łask
2020 :: Sylwia Pawelec, praca pt.: „Jak wygląda muzyka” w kategorii grafika
komputerowa;
2019 r.
🏆 II miejsce w XIV Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w XIV Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 I miejsce w XIV Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych
Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2019 :: Anna Siniarska, w kategorii bieg na 400m
kobiet;
🏆 III miejsce w XIV Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych
Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2019 :: Jarosław Darmos, Paweł Maciaszek, Jan
Maciaszek, Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg 4x100m mężczyzn;
🎨 II miejsce w XXI edycji Przeglądu Twórczości Plastycznej
Osób Chorych, Starszych i Niepełnosprawnych „Sztuka jak balsam” :: Jarosław
Darmos, praca w kategorii rysunek;
🎨 Wyróżnienie w XXI edycji Przeglądu Twórczości
Plastycznej Osób Chorych, Starszych i Niepełnosprawnych „Sztuka jak balsam” :: Bożena
Michalska, praca w kategorii techniki mieszane;
🎨 Wyróżnienie w XXI edycji Przeglądu Twórczości
Plastycznej Osób Chorych, Starszych i Niepełnosprawnych „Sztuka jak balsam” :: Jan
Maciaszek, praca w kategorii techniki mieszane;
🎨 II miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Łask
2019” :: Tadeusz Tomczak, praca pt.: „Cztery pory roku” w kategorii grafika
komputerowa;
🎨 Wyróżnienie w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym „Łask
2019” :: Jan Maciaszek, praca pt.: „Cztery pory roku” w kategorii rysunek;
2018 r.
🏆 I miejsce w XIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w XIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Bożena Michalska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w XIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w XIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Jarosław Darmos, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w XIII Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych
Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2018 :: Anna Siniarska, w kategorii skok w dal
kobiet;
🏆 I miejsce w XIII Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych
Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2018 :: Anna Siniarska, w kategorii bieg na 400m
kobiet;
🎨 I miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam” ::
Michał Koliński, Paweł Maciaszek, Jarosław Darmos, praca w kategorii techniki
mieszane;
🎤 II miejsce w Konkursie Piosenki Wakacyjnej w Łęczycy
🎨 III miejsce w Wojewódzkim Konkursie PFRON „Sztuka Osób
Niepełnosprawnych” :: Grzegorz Suwald, praca pt.: „Niepodległa od morza do Tatr”
w kategorii tkanina i aplikacja;
🎤 III miejsce w Konkursie Piosenki „Rozśpiewana jesień”
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym pt.: „Święta
piernikiem pachnące” :: Jan Maciaszek, Paweł Maciaszek, praca w kategorii tkanina
i aplikacja;
2017 r.
🎨 II miejsce w XIX Konkursie Plastycznym „Sztuka jak
balsam” :: Jan Maciaszek, praca pt.: „Zabawki Boga” w kategorii rysunek;
🏆 I miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2017 :: Jarosław Darmos, w
kategorii bieg na 200m;
🏆 I miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2017 :: Anna Siniarska, w
kategorii skok w dal kobiet;
🏆 I miejsce w XII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w XII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Bożena Michalska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 I miejsce w XII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w XII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Jarosław Darmos, w kategorii bieg integracyjny;
2016 r.
🏆 I miejsce w XI Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w XI Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Bożena Michalska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w XI Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Jarosław Darmos, w kategorii bieg integracyjny;
🎨 III miejsce w Konkursie Plastycznym PFRON „Sztuka Osób Niepełnosprawnych” :: Grzegorz
Suwald, praca w kategorii tkanina i aplikacja;
🏆 I miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2016 :: Anna Siniarska, w
kategorii skok w dal kobiet;
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym „Kolorowy świat” ::
Grzegorz Suwald, praca pt.: „Cudowne lata” w kategorii tkanina i aplikacja;
2015 r.
🏆 I miejsce w X Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w X Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Ewa Kowalczyk, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 I miejsce w X Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Bożena Michalska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 I miejsce w X Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Jarosław Darmos, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w X Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w X Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Paweł Maciaszek, w kategorii bieg integracyjny;
💃 II miejsce na Festiwalu Tańca Osób Niepełnosprawnych;
💃 Nagroda indywidualna na Festiwalu
Tańca Osób Niepełnosprawnych :: Paweł Maciaszek, za taneczną interpretację
piosenki;
🎨 III miejsce w XVII edycji konkursu
plastycznego „Sztuka jak balsam” :: Paweł Maciaszek, praca pt. „Za
horyzontem” w kategorii techniki mieszane;
🎨 II miejsce w Konkurs Plastyczny PFRON :: Grażyna
Szewczyk, praca pt.: „Cichy anioł przyjaźni” w kategorii tkanina i aplikacja;
2014 r.
🎨 I miejsce w VIII Wojewódzkim Konkursie Plastycznym Łask 2014 :: Jan Maciaszek, praca pt.: „Eden istnienia” w kategorii rysunek;
🎨 III miejsce w XII Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym „Piękno
natury 2014” :: Jan Maciaszek, praca w kategorii grafika i rysunek;
🎨 I miejsce w XVI Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Grażyna Szewczyk, praca pt.: „Kraina snów” w kategorii haft;
🎨 I miejsce w XVI Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Jan Maciaszek, praca pt.: „Eden istnienia” w kategorii grafika;
🎤 Wyróżnienie w II Konkursie Piosenki „Piosenka jest dobra
na wszystko” :: Marta Kowalska, Bożena Michalska, Sylwia Pawelec, Anna
Zamolska, Adam Kukieła, Mariusz Parada, Tadeusz Tomczak;
🏆 III miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2014 :: Ewa Kowalczyk, w
kategorii bieg na 400m;
🏆 II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2014 :: Tadeusz Tomczak, w
kategorii rzut piłeczką palantową;
🏆 III miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2014 :: Ewa Kowalczyk, w
kategorii bieg na 400m;
🏆 III miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2014 :: Jarosław Darmos, w
kategorii skok w dal;
🏆 II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2014 :: Tadeusz Tomczak, Jan
Maciaszek, Paweł Maciaszek, Jarosław Darmos, w kategorii sztafeta 4x100m;
🏆 I miejsce w IX Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Ewa Kowalczyk, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w IX Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w IX Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Bożena Michalska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w IX Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana Pawła
II :: Jarosław Darmos, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w IX Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
2013 r.
🎨 I miejsce w Konkursie Plastycznym „Róża królową kwiatów” :: Ewa Kowalczyk, praca w kategorii prace przestrzenne;
🎨 I miejsce w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PFRON
:: Paweł Maciaszek, praca „Kwiaty dla Bożenki”, w kategorii malarstwo i witraż;
🏆 I miejsce w V Wojewódzkim Integracyjnym Turnieju Gier i
Zabaw :: Jarosław Darmos, w kategorii bieg na 100m;
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Ewa Kowalczyk, praca pt.: „Widok przez okno” w kategorii sztuka użytkowa;
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Marta Kowalska, praca pt.: „Kawiarenki” w kategorii technika mieszana;
🎨 I miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam” ::
Tadeusz Tomczak, praca projekt logotypu
dla Konkursu „Sztuka jak balsam”;
🎨 Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Jarosław Darmos, praca projekt
logotypu dla Konkursu „Sztuka jak balsam”;
🏆 II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2013 :: Ania Siniarska w
kategorii bieg na 200m;
🏆 III miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2013 :: Bożena Michalska w
kategorii bieg na 200m;
🏆 II miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2013 :: Tadeusz Tomczak, Jan
Maciaszek, Paweł Maciaszek, Jarosław Darmos, w kategorii sztafeta 4x100m;
🏆 I miejsce w Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2014 :: Tadeusz Tomczak w
kategorii pływanie na 25m;
🏆 I miejsce w VIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Ewa Kowalczyk, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w VIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 II miejsce w VIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w VIII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Paweł Maciaszek, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 I miejsce w Zawodach Pływackich „Muszelka” :: Marta Kowalska
w konkurencji 50m;
🏆 II miejsce w Zawodach Pływackich „Muszelka” :: Jan
Maciaszek, Paweł Maciaszek w konkurencji wyścig z materacem;
🏆 II miejsce w Zawodach Pływackich „Muszelka” :: Jan
Maciaszek, Tadeusz Tomczak, Paweł Maciaszek w konkurencji sztafeta z deską;
2012 r.
🎨 Wyróżnienie w Konkursie Plastycznym „Wszystkie barwy ziemi” :: Grażyna Szewczyk w kategorii tkanina i aplikacja;
🎨 III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
PFRON :: Agata Moder, Elwira Jagiełło, praca pt.: „Płomień olimpijski” w
kategorii tkanina i aplikacja;
🎨 II miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PFRON
:: Michał Koliński, praca pt.: „Kajakarze” w kategorii rzeźba kameralna i
płaskorzeźba;
🎨 III miejsce w X Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym
PFRON :: Ewa Kowalczyk, praca pt.: „Rzut po medal” w kategorii rzeźba kameralna
i płaskorzeźba;
🏆 II miejsce w VII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Ewa Kowalczyk, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w VII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Anna Siniarska, w kategorii bieg integracyjny;
🏆 III miejsce w VII Wojewódzkim Biegu Pamięci Św. Jana
Pawła II :: Tadeusz Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Michał Koliński, praca w kategorii sztuka użytkowa;
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam”
:: Ewa Kowalczyk, Mariusz Parada, Kamil Twardowski, praca w kategorii sztuka mieszana;
2011 r.
🎨 III miejsce w Konkursie Plastycznym „Sztuka jak balsam” :: Elwira Jagiełło;
🎨 I miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PFRON ::
Paweł Maciaszek, praca w kategorii rysunek;
💃 III miejsce w Konkursie Tańca w Konstantynowie Łódzkim;
🎨 Nagroda w Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku” ::
Agata Moder;
🎨 Nagroda w Konkursie Plastycznym „Cztery pory roku” :: Elwira
Jagiełło;
2010 r.
🎨 Wyróżnienie w konkursie „Kartka Wielkanocna” :: Paweł Maciaszek;
🏆 I miejsce w V Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2010 :: Agnieszka Kowalczyk w
konkursie na logotyp Olimpiady WOONI;
🏆 Wyróżnienie w V Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób
Niepełnosprawnych Intelektualnie – Ziemia Łódzka 2010 :: Marty Kowalskiej w
konkursie na logotyp Olimpiady WOONI;
🎨 II miejsce w Konkursie Plastycznym w ramach projektu „Szansa
na godne życie” :: Jarosław Darmos;
🎨 III miejsce w Konkursie Plastycznym w ramach projektu „Szansa
na godne życie” :: Elwira Jagiełło;
2009 r.
🎭 II miejsce w eliminacjach teatralnych „Albertiana 2009” :: przedstawienie „Plotka”;
🎤 Wyróżnienie w eliminacjach do „Zaczarowanej Piosenki” ::
Wiktor Kowalczyk;
🎨 Wyróżnienie w konkursie „Kartka Świąteczna” :: Dariusz
Wyrobek;
2008 r.
🎨 Wyróżnienie w konkursie „Kartka Wielkanocna” :: Monika Kruczkowska;
🏆 III miejsce w Biegu Pamięci Jana Pawła II :: Tadeusz
Tomczak, w kategorii bieg integracyjny;
🎨 II miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym;
🎨 III miejsce w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym;
2007 r.
✂ II miejsce w konkursie „Warsztatowy Pokaz Mody 2007” :: w kategorii strój baśniowy;
✂ III miejsce w konkursie „Warsztatowy Pokaz Mody 2007” ::
w kategorii strój ludowy;
🍰 I miejsce w konkursie kulinarnym w „Dniach godności osób
Niepełnosprawnych”;
2005 r.
✂ II miejsce w konkursie „Warsztatowy Pokaz Mody 2005” :: w kategorii strój zwierzęcy;
🎭 I miejsce w III Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości
Osób Niepełnosprawnych :: spektakl „Dokąd zmierzasz?”;
2004 r.
🎭 Wyróżnienie w Konfrontacjach 2004 :: spektakl „Przebudzenie”;
🎭 I miejsce na II Międzynarodowym Festiwalu Piosenki i
Form Twórczych Osób Niepełnosprawnych :: spektakl „Przebudzenie”;
🏆 I miejsce indywidualnie w turnieju na kręgielni w
Bełchatowie;
🏆 III miejsce zespołowo w turnieju na kręgielni w
Bełchatowie;
🎨 Nagroda w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym PFRON :: Przemysław
Borowiecki, praca pt.; „Piłka nożna”;
2003 r.
🎭 II miejsce w eliminacjach teatralnych „Albertiana 2003”;
🎭 I miejsce w I Ogólnopolskim Przeglądzie Twórczości Osób
Niepełnosprawnych :: spektakl „Przebudzenie”;
🎭 I miejsce w II Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób
Niepełnosprawnych „Moja sztuka – Moje życie” :: spektakl „Przebudzenie”;
🎭 I miejsce w II Przeglądzie Twórczości Artystycznej Osób
Niepełnosprawnych „Moja sztuka – Moje życie” :: za wysoki poziom artystyczny i
różnorodność technik;
🎤 II miejsce na III Przeglądzie Piosenki Wakacyjnej;
🎤 I miejsce na II Spotkaniu z Piosenką Żołnierska;
2002 r.
🎤 Wyróżnienie na II Przeglądzie Piosenki Wakacyjnej;
🎤 I miejsce na I Spotkaniu z Piosenką Żołnierska;
2000 r.
🏆 I nagroda indywidualna w IV Turnieju Tenisa Stołowego w Łodzi;
🏆 II nagroda indywidualna w IV Turnieju Tenisa Stołowego w
Łodzi;
🏆 I nagroda zespołowa w IV Turnieju Tenisa Stołowego w
Łodzi;