VIII Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie

piątek, maja 24, 2013

W czwartek 23 maja na boisku Ośrodka Sportu i Rekreacji w Łasku oraz na łaskim basenie odbyła się VIII Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych „Ziemia Łódzka 2013”. Śpieszymy poinformować o osiągnięciach naszych podopiecznych.

Okazało się, że jesteśmy potęgą w biegu na 200m. kobiet. Otóż na drugim miejscu uplasowała się Ania, natomiast trzecie miejsce zajęła Bożena. Nie zawiodła nas także sztafeta 4 x 100 m. Chłopcy przyzwyczaili nas do podium. Nie inaczej było i tym razem. WTZ-owa sztafeta w składzie: Tadzik, Jarek, Paweł i Janek zajęła doskonałe drugie miejsce. Ukoronowaniem naszych osiągnięć był złoty medal Tadzika w pływaniu na 25m. Wszystkim olimpijczykom serdecznie gratulujemy! Więcej o zawodach będziecie mogli przeczytać w następnym numerze naszej warsztatowej gazetki.