IX Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie Ziemia Łódzka 2014

piątek, maja 23, 2014

Dziewiąta Wojewódzka Olimpiada Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie już za nami. Odbyła się ona w miniony czwartek na boisku CSiR w Łasku. Podopieczni naszego Warsztatu, jak co roku, stawili się na start. W promieniach gorącego słońca rywalizowaliśmy z przyjaciółmi z innych Warsztatów i ŚDS-ów. Miło nam poinformować, że niektórzy z naszych podopiecznych przez następny rok będą nosić miano mistrzów olimpijskich. Oto oni: Ewa, która zdobyła brązowy medal w biegu na 400 metrów; Tadzik – srebro w rzucie piłeczką palantową; Jarek – brąz w skoku w dal. Niezawodną okazała się nasza sztafeta 4x100m. Chłopcy w składzie: Tadeusz, Jarek, Janek i Paweł zajęli drugie miejsce. Tym samym podtrzymali dobrą tradycję i po raz kolejny z rzędu uplasowali się na pozycji medalowej. Wszystkim naszym sportowcom serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z zawodów.