XIV WOJEWÓDZKA OLIMPIADA OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE

piątek, maja 24, 2019

Wczoraj nasza warsztatowa drużyna sportowa brała udział w XIV Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Ziemia Łódzka 2019”. Reprezentowali nas: Ania, Bonia, Tadeusz, Jarek, Paweł i Janek. Zawody odbyły się na stadionie lekkoatletycznym Akademickiego Związku Sportowego w Łodzi. Miło nam poinformować, że w biegu kobiet na 400 m. pierwsze miejsce zdobyła nasza warsztatowa Irena Szewińska – Ania. To już drugie osiągnięcie naszej reprezentantki w tym roku. Dwa tygodnie temu zajęła bowiem drugie miejsce w Wojewódzkiego Biegu Pamięci św. Jana Pawła II. Brawo Ania!!! Ponadto nasza męska sztafeta 4x100 (na prawie 30 startujących sztafet) uplasowała się na świetnym trzecim miejscu. Brawo chłopaki!!! Dzisiaj zaś w Warsztacie uhonorowaliśmy naszych medalistów, wręczając im prezenty przy gromkich brawach.