Ania i Tadeusz medalistami olimpijskimi :)

środa, czerwca 22, 2022

Wczoraj nasza ekipa sportowa brała udział w XV Wojewódzkiej Olimpiadzie Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie „Ziemia Łódzka 2022”. Zawody odbyły się w Centralnym Ośrodku Sportu - Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Spale. Nasza Drużyna wystąpiła w składzie: Ania, Bonia, Jarek, Tadeusz, Janek i debiutujący w zmaganiach Grzegorz. Miło nam poinformować, że w biegu kobiet na dystansie 400 m. świetne drugie miejsce zajęła Ania, zaś w biegu na 200 m. mężczyzn na najniższym stopniu podium stanął Tadzik. Niewiele brakowało a zdobylibyśmy także medal w biegu sztafetowym, niestety tym razem brakło niewiele. Prócz świetnej organizacji, atmosfery i rywalizacji sportowej prowadzonej w duchu zasad barona de Coubertin’a mieliśmy także okazję zobaczyć prawdziwych tytanów sportu – medalistów olimpijskich: Piotra Małachowskiego i Pawła Fajdka . Wielkie brawa dla naszych lekkoatletów a oto parę zdjęć z naszych zmagań.